Chorvatsko dovolená

Jedním z nejrozvinutějších turistických středisek, které byste s námi v rámci vaší Chorvatsko dovolená http://dalmatour.cz/  http://dalmatour.cz/  http://dalmatour.cz/  http://dalmatour.cz/  http://dalmatour.cz/  http://dalmatour.cz/  http://dalmatour.cz/  http://dalmatour.cz/  http://dalmatour.cz/  http://dalmatour.cz/ na Istrii mohli navštívit, je Rovinj. Krásné staré městečko, obklopené borovými lesy a parky. Městečko a jeho okolí patří do chráněné zóny.
Toto město si na své Chorvatsko dovolená rozhodně nenechejte ujít. Jedná se o romantické město, oplývající renesančními a barokními památkami, zahradami a kostely. Pokud budete mít štěstí, budete se moci zúčastnit Mezinárodního letního pop festivalu, či navštívit Mezinárodní výstavu umění. V Rovinj naleznete mnoho hotelů, rekreačních středisek, restauraci, barů… Jedním z nejrozlehlejších zábavních center je „Monvi“.Toto centrum zahrnuje mimo jiné i restaurace, kluby, bary, kavárny.

Marmel
</div>

<h2>
Navštivte s námi Istrii!</h2>
<p>Ať už si na Istrii vyberete pro Chorvatsko dovolená jakýkoliv cíl, ve vzpomínkách vám zůstane jako nejlepší dovolená.</p>

            <div class=
Chorvatsko dovolená
Ohodnoťte příspěvek
tip-spalek-dreva.jpg

Comments are disabled.